تبدیل پیج شخصی به تجاری در اینستاگرام و نحوه اتصال پیج اینستاگرام به فیسبوک را در این مقاله با هم به صورت تصویری آموزش میبینیم.نحوه تبدیل شدن به مدیر تبلیغات در اینستاگرام سوالی است که اغلب از من می پرسند بنابراین فکر کردم ممکن است این مقاله به شما کمک کند. البته ، نحوه انجام این کار از مارس 2019 است ، اما قوانین و دانش فیس بوک و اینستاگرام ممکن است در آینده تغییر کند.

هنگامی که حساب اینستاگرام خود را راه اندازی می کنید و آن را از یک حساب کاربری خصوصی ( private ) به یک حساب کاربری تجاری ( Business ) تغییر می دهید ، لازم است آن را به یک صفحه فیس بوک متصل کنید. برای داشتن صفحه کسب و کار اینستاگرام به صفحه فیس بوک نیز نیاز دارید.
اگر می خواهید به کسی اجازه دهید در حساب اینستاگرام خود پست بگذارد یا می خواهید در یک حساب کاربری اینستاگرام مدیر شوید ، باید ابتدا آن شخص را به عنوان مدیر صفحه کسب و کار خود در Facebook ایجاد کنید.
برای انجام این کار مراحل زیر را دنبال کنید.

آموزش تصویری تبدیل پیج شخصی (Private) به تجاری (Business) در اینستاگرام

برای تبدیل پیج شخصی به تجاری در اینستاگرام مراحل زیر را دنبال کنید و با رخ نت همراه باشید.

  1. به صفحه فیس بوک خود بروید.
  2. روی “settings” در سمت راست بالای صفحه فیس بوک خود در “نوار سفید” که در بالای صفحه قرار دارد ، در زیر “نوار آبی” کلیک کنید
چگونه ادمین اینستاگرام شویم

3. از صفحه سمت چپ روی “Page Roles” کلیک کنید.

4- اگر شخصی هستید که به او امکان دسترسی به “فیس بوک” را می دهید ، همانطور که نشان داده شده شروع به تایپ نام وی در کادر می کنید. نام آنها باید در کادر کشویی نشان داده شود. اگر شما “دوست فیس بوک” نیستید ، باید آدرس ایمیل آنها را تایپ کنید.

بر روی “Editor” کلیک کنید و از کادر کشویی گزینه “Admin” را انتخاب کنید. رمز عبور خود را ذخیره کرده و وارد کنید تا تأیید شود.

دوست شما ممکن است از درخواست شما مطلع شود تا آنها را “Admin” کند اما این به تنظیمات آنها بستگی دارد.

تنظیماتی که در اینستاگرام باید انجام شود

  1. بر روی نمایه “Profile” کلیک کنید و صفحه را به سمت چپ بکشید.
  2. روی “Settings” در پایین کلیک کنید.
  3. سپس روی “Account” و سپس “Switch to Business Profile” کلیک کنید.
  4. روی گزینه های پیشنهادی اینستاگرام مانند “Business Tools” ، “Contact Options” ، “دسترسی به مشتریان خود” و غیره کلیک کنید تا زمانی که از شما بخواهد “به صفحه کسب و کار خود متصل شوید”.
  5. برای اتصال به صفحه مناسب کلیک کنید و سپس “Next” را کلیک کنید.

تبلیغات : طراحی سایت در اصفهان را به رخ نت بسپارید

آموزش تبدیل پیج شخصی به بیزنس
آموزش تصویری تبدیل پیج شخصی به بیزنس
تبدیل پیج شخصی به بیزنس در اینستاگرام

پس از تبدیل ، باید جزئیات ورود به سیستم را به شخصی که دسترسی مشترک را دریافت می کند ارائه دهید.

امیدوارم که شما این مقاله برای شما ارزشمند باشد ،رخ نت از نظرات شما در زیر این پست استقبال می کند. به یاد داشته باشید که فیس بوک و اینستاگرام مرتباً تغییر می کنند بنابراین آنچه در بالا می بینید ممکن است با آنچه در آن زمان روی صفحه خود می بینید کمی متفاوت باشد.

برای دریافت مشاوره رایگان ادمین پیج اینستاگرام در اصفهان بر روی لینک کلیک کنید و برای دریافت لیستی خدماتی که رخ نت برای مدیریت پیج اینستاگرام در اصفهان فعالان در حوزه های مختلف میدهد بر روی لینک کلیک نمایید. تولید محتوای متنی ، عکاسی تبلیغاتی در اصفهان و عکاسی صنعتی در اصفهان برای کلیه کسب های خدماتی و تولیدی به صورت پروژه ای در رخ نت انجام می شود.