آیا به طراحی سایت نیاز دارم؟

بیل گیتس : اگر کسب و کار شما در اینترنت حضور ندارد ، پس به زودی از صحنه ی کسب و کار محو خواهید شد.در ادامه شما را با تعدادی از فواید سایت برای شرکت ها و اشخاص به اختصار توضیح میدهم.به صورت 24 ساعته در دسترس باشید ، گسترش روش های تبلیغاتی ، مشتریان و روابط جدید پیدا کنید ، برندینگ قویتر ایجاد کنید ، ایمیل اختصاصی ، کسب دیتا از مشتریان برای بازاریابی و صد ها فواید دیگر که در جلسات حضوری برایتان شرح میدهیم.

طراحی سایت را به کدام تیم بسپارم؟

طراحی سایت به روش های مختلف انجام می شود که هرکدام از روش ها نیازمند مهارت و بودجه های متفاوت است. برای انتخاب تیم مورد نظر ، این موارد را همیشه مد نظر داشته باشید: پشتیبانی از خدمات ارایه شده ، به روزرسانی منظم برای مسائل امنیتی ، استفاده از سی ام اس در دسترس ، طراحی گرافیکی ، رابط کاربری آسان ، سئو ی سایت و …. موارد بسیار زیادی در طراحی سایت مهم و حیاتی است یکی از مشکلات عمده مشتریان ایجاد تغییرات در سایت مطابق سلیقه شخصی و پشتیبانی در دسترس و مفید است. رخ نت ، با ویرایشگر زنده سفارشی کلیه انتظارات شما ، برای اعمال تغییرات بر روی سایت را براورده کرده است و با استفاده از سیستم تیکت ساز در کلیه مراحل پشتیبانی کنار شماست.

برنامه ریزی پروژه 94%
مسائل امنیتی سایت 91%
طراحی گرافیکی زیبا و اختصاصی 96%
پشتیبانی در دسترس 98%
ویرایشگر زنده 95%
رابط کاربر پسند 93%
طراحی سایت و بهینه سازی

راه اندازی سایت فروشگاهی گامی موثر در تحول کسب و کار شما و بهبود و رونق آن خواهد بود.برای دنیای امروز باید راهکاری متناسب با نیازهای روز انتخاب کرد.امروزه در صورت فعالیت تنها به صورت فیزیکی و سنتی رونق کافی در کسب و کارتان نخواهید داشت.

سایت شرکتی این امکان را فراهم می نماید که در تمام ساعات شبانه روز اطلاعات و امکانات مربوطه در دسترس مشتریان قرار گرفته و افزایش اعتبار شرکت و همچنین افزایش اعتماد مشتریان را در پی خواهد داشت.معرفی محصولات و خدمات از دیگر مزایای سایت های شرکتی است.

طراحی سایت آموزشی

سیستم آموزش با گذر زمان تغییرات بسیار زیادی به خود دیده است.امروزه کلاس های آموزشی به صورت دوره های آنلاین گسترش و طرف دار زیادی پیدا کرده است.آموزش به صورت محتوای تدریجی ، آزمون و کلیه خدمات آموزش بر بستر وب را به ما بسپارید.

دریافت مشاوره رایگان

هزینه طراحی سایت چگونه است؟

شما برای تجهیز و راه اندازی یک مغازه ی فیزیکی عوامل زیادی مثل مکان و متراژ مغازه ، طراحی و دکوراسیون داخلی ، نور ، موقعیت مکانی مغازه را در نظر میگیرید و به نسبت کیفیت موارد یاد شده هزینه می کنید.طراحی سایت هم ، دقیقا مانند راه اندازی مغازه فیزیکی نیازمند اصول و قواعد خاصی است و برای موفقیت در بستر های آنلاین مانند سایت و شبکه های اجتماعی احتیاج به زیر ساخت صحیح و اصولی منطبق با کسب و کار شما است.رخ نت به نسبت بودجه و زیرساختی که شما نیاز دارید به شما پلن ارائه میکند.

طراحی سایت در اصفهان

رخ نت دوست مجازی شما!

آیا با طراحی سایت نتیجه میگیرم؟

این سوال ذهن اکثر مشتریان قبل از درخواست طراحی سایت را به خود مشغول کرده است و جواب آن به صورت قطع و یقین در کلمه ی خیر قرار دارد. انتظار شنیدنش را نداشتی؟ پس با من همراه باش. سایت در صورتی که در مرحله اولیه دارای زیر ساخت اصولی و صحیح و در مرحله ی بعد فعالیت های مثبت در زمینه بهینه سازی سئو ی داخلی انجام نشود و در مرحله ی بعدی تولید محتوای منطبق با اصول سئو و در مرحله نهایی تبلیغات انجام نشود نتیجه ی حاصل از آن ضعیف است.البته برندینگ حاصل از سایت نکته ی بسیار قالب توجهی است که از نمی توان چشم پوشی کرد.

مشاهده نمونه کار ها