آیا به طراحی سایت نیاز دارم؟

طراحی سایت در اصفهان امروزه یکی از راه های تسریع در فرایند فروش کالا و معرفی خدمات به مخاطبان هدف و مهمتر از همه یافتن مخاطبان هدف است

بیل گیتس : اگر کسب و کار شما در اینترنت حضور ندارد ، پس به زودی از صحنه ی کسب و کار محو خواهید شد.

فواید طراحی سایت

  • ایجاد برندینگ قویتر
  • بازاریابی دقیقتر از محصول
  • دسترسی 24 ساعته مخاطبان
  • گسترش روش های تبلیغاتی آنلاین
  • شناسایی سریعتر کسب و کار شما توسط مخاطبان
  • استفاده از سیستم مدیریت ارتباط با مشتری(CRM)
  • محدود نبودن کسب و کار از لحاظ موقعیت جغرافیایی
  • و…

چرا به طراحی سایت نیاز دارم؟

این اولین سوالی است که اکثر مشتری ها برایشان پیش می آید زمانی که یک شرکت توسعه وب مانند رُخ نت به آنها پیشنهاد میدهد برای تجارت خود وب سایتی طراحی کنند.

دلیل وجود موتور های جستجوی (گوگل ، یاهو ، بینگ و غیره) این است که رفتار مشتری با گذشت زمان تغییر کرد و با فناوری مدرن سازگار شد و پس از آن با تغییر دوباره با عصر دیجیتال سازگار شد. اکنون ، مشتریان همه چیز را در نوک انگشتان خود می خواهند.

از بستنی فروشی ها ، کافه های کوچک ، مشاغل نوپا (در هر زمینه ای) ، شرکت های فناوری اطلاعات یا حتی برق کاران شهرهای کوچک صاحب یک وب سایت هستند. و چرا شما در این بازار حضور نداشته باشید؟امروزه طراحی سایت در اصفهان گسترش بسیار چشم گیری داشته است و مشاغل بسیاری کسب و کار خود را در بستر آنلاین هم راه اندازی کرده اند.

دلایلی که باید طراحی سایت انجام دهم :

دلیل اول:

همه ما می دانیم که 2020 سال فناوری پیشرفته و اتوماسیون است. با ادامه همه گیری COVID-19 ، اکثر کسب و کار ها بسته شد. مردم از بیرون رفتن منع شدند. اما مشاغلی که در بستر آنلاین حضور داشتند توانستند مشتریان خود را به هر آنچه نیاز دارند تأمین کنید.

دلیل دوم:

طراحی سایت به برند شما اعتبار می دهد.

طراحی سایت برند شما را بیشتر نمایش می دهد.

با طراحی سایت با مخاطبان خود در هر ساعت از شبانه روز رابطه برقرار میکنید

افراد همچنان اعتبار شما را با نگاه قضاوت می کنند.

حتما بخوانید: برند چیست؟

دلیل دوم:

طراحی سایت به برند شما اعتبار می دهد.

طراحی سایت برند شما را بیشتر نمایش می دهد.

با طراحی سایت با مخاطبان خود در هر ساعت از شبانه روز رابطه برقرار میکنید

افراد همچنان اعتبار شما را با نگاه قضاوت می کنند.

حتما بخوانید: برند چیست؟

دلیل سوم:

مشاغل دارای وب سایت به راحتی در دسترس هستند.

وب سایت بخشی جدایی ناپذیر از بازاریابی آنلاین است.

شما می توانید محصولات / خدمات خود را به بهترین شکل ممکن به نمایش بگذارید.

شما می توانید از طریق طراحی سایت مشتریان خود را به طور استراتژیک، هدف قرار دهید.

مطلب خواندنی: روش های تبلیغات آنلاین

طراحی سایت را به کدام تیم بسپارم؟

طراحی سایت در اصفهان به روش های مختلف و توسط تیم های مختلف انجام می شود که کار کردن با هرکدام از روش ها و تیم ها نیازمند مهارت و بودجه های متفاوت است. برای انتخاب تیم مورد نظر ، این موارد را همیشه مد نظر داشته باشید: پشتیبانی از خدمات ارایه شده ، به روزرسانی منظم برای مسائل امنیتی ، استفاده از قالب معتبر و قابل آپدیت ، طراحی گرافیکی ، رابط کاربری آسان ، سئو ی سایت و …. موارد بسیار زیادی در طراحی سایت مهم و حیاتی هستند.

یکی از مشکلات عمده مشتریان ایجاد تغییرات در سایت مطابق سلیقه شخصی و پشتیبانی در دسترس و مفید است. رخ نت ، با ویرایشگر زنده سفارشی کلیه انتظارات شما ، برای اعمال تغییرات بر روی سایت را براورده کرده است و با استفاده از سیستم تیکت ساز در کلیه مراحل پشتیبانی کنار شماست.سیستم های مدیریت محتوای مختلفی وجود دارد که پیشنهاد ما استفاده از  وردپرس  است

حتما بخوانید: طراحی سایت وردپرس در اصفهان

مطلب پیشنهادی جهت مطالعه: بهترین و محبوب ترین CMS ها در سال 2021

برنامه ریزی پروژه 30%
مسائل امنیتی سایت 50%
طراحی گرافیکی زیبا و اختصاصی 70%
رابط کاربر پسند 90%
پشتیبانی در دسترس 100%
طراحی سایت و بهینه سازی

راه اندازی سایت فروشگاهی گامی موثر در تحول کسب و کار شما و بهبود و رونق آن خواهد بود.برای دنیای امروز باید راهکاری متناسب با نیازهای روز انتخاب کرد.امروزه در صورت فعالیت تنها به صورت فیزیکی و سنتی رونق کافی در کسب و کارتان نخواهید داشت.

سایت شرکتی این امکان را فراهم می نماید که در تمام ساعات شبانه روز اطلاعات و امکانات مربوطه در دسترس مشتریان قرار گرفته و افزایش اعتبار شرکت و همچنین افزایش اعتماد مشتریان را در پی خواهد داشت.معرفی محصولات و خدمات از دیگر مزایای سایت های شرکتی است.

طراحی سایت آموزشی

سیستم آموزش با گذر زمان تغییرات بسیار زیادی به خود دیده است.امروزه کلاس های آموزشی به صورت دوره های آنلاین گسترش و طرف دار زیادی پیدا کرده است.آموزش به صورت محتوای تدریجی ، آزمون و کلیه خدمات آموزش بر بستر وب را به ما بسپارید.

دریافت مشاوره رایگان

هزینه طراحی سایت چگونه است؟

شما برای تجهیز و راه اندازی یک مغازه ی فیزیکی عوامل زیادی مثل مکان و متراژ مغازه ، طراحی و دکوراسیون داخلی ، نور ، موقعیت مکانی مغازه را در نظر میگیرید و به نسبت کیفیت موارد یاد شده هزینه می کنید.طراحی سایت در اصفهان هم ، دقیقا مانند راه اندازی مغازه فیزیکی نیازمند اصول و قواعد خاصی است و برای موفقیت در بستر های آنلاین مانند سایت و شبکه های اجتماعی احتیاج به زیر ساخت صحیح و اصولی منطبق با کسب و کار شما است.رخ نت به نسبت بودجه و زیرساختی که شما نیاز دارید به شما پلن ارائه میکند.

طراحی سایت در اصفهان

برندتُ به رُخ بکش.

آیا با طراحی سایت نتیجه میگیرم؟

این سوال ذهن اکثر مشتریان قبل از درخواست طراحی سایت را به خود مشغول کرده است و جواب آن به صورت قطع و یقین در کلمه ی خیر قرار دارد. انتظار شنیدنش را نداشتی؟ پس با من همراه باش. سایت در صورتی که در مرحله اولیه دارای زیر ساخت اصولی و صحیح و در مرحله ی بعد فعالیت های مثبت در زمینه بهینه سازی سئو ی داخلی انجام نشود و در مرحله ی بعدی تولید محتوای منطبق با اصول سئو و در مرحله نهایی تبلیغات انجام نشود نتیجه ی حاصل از آن ضعیف است.البته برندینگ حاصل از سایت نکته ی بسیار قالب توجهی است که از نمی توان چشم پوشی کرد.

مشاهده نمونه کار ها