عکاسی تبلیغاتی و تجاری برای هر نیاز در رخ نت ، عرضه می گردد.

عکاسی تجاری و صنعتی در اصفهان

عکاسی تجاری در فارسی به عکاسی صنعتی شهرت دارد.در این شاخه از عکاسی کلام مشهوری وجود دارد، مبنی بر این که یک عکس به اندازه یک‌هزار حرف می‌ارزد.هدف اصلی در عکاسی صنعتی، وفاداری به به واقعیت و بازتاب جلوه‌های واقعی محصول است، به صورتی که کمترین اغراق‌ درباره ی محصول از لحاظ نورپردازی و طراحی صحنه صورت گرفته باشد، از این نوع عکاسی می‌توان در عکاسی از محصولات صنعتی و محصولات مختلف استفاده کرد.عکاسی با پس زمینه سفید به منظور بارگذاری در سایت های چند فروشگاهی مانند دیجی کالا و … منطبق بر استاندارد های فروشگاه های آنلاین در رخ نت انجام می شود.

اطلاعات بیشتر
ثبت درخواست
عکاسی تبلیغاتی در اصفهان

هدف اصلی از عکاسی تبلیغاتی، برانگیختن هیجان و احساساتی است که یک محصول می ‌تواند در مخاطب ایجاد کند. هدف عکاسی تبلیغاتی ،همان گونه که از نامش پیداست، فروش و ایجاد نیاز خرید در مشتری است. عکاسان تبلیغاتی، هنرمندانی هستند که از طریق سایه ، رنگ، نور و قاب‌ بندی، داستانی مجذوب کننده و شگفت انگیز را نقل می ‌کنند.عکاسی تبلیغاتی به غیر از هدف انتشار در بستر های آنلاین مانند سایت و شبکه های اجتماعی در بستر های آفلاین مانند کاتالوگ ، تراکت و بیلبورد در تبلیغات شهری هم استفاده می شود.

اطلاعات بیشتر
ثبت درخواست

یک عکس به اندازه یک ‌هزار حرف می‌ارزد.

دریافت مشاوره رایگان

عمق میدان

عمق میدان یکی از مهم ترین جنبه های عکاسی تبلیغاتی است.انتخاب میزان عمق تصویر با توجه به شرایط و محیط عکاسی انتخاب می شود تا بر جذابیت تصاویر تبلیغاتی تاثیرگذار باشد.

استفاده صحیح از سایه ها

گاهی عکاسی تبلیغاتی بدون سایه بسیار اثرگذارتر است. عکس بدون سایه،واضح‌ تر است؛ اما قانونی مبنی بر ممنوعیت استفاده از سایه در عکس‌ های تبلیغاتی وجود ندارد. گاهی سایه‌ می ‌تواند یکی از بهترین ابزارهای ترکیب‌ بندی باشد.

طراحی صحنه و چیدمان مناسب

موفقیت در امر تبلیغات به میزان زیادی به نوع چیدمان در عکاسی بستگی دارد به همین خاطر عکاس باید در مرحله اول به نوع محصول تبلیغاتی مورد نظر توجه داشته باشد زیرا بر اساس نوع محصول نیز می‌تواند چیدمان متفاوت باشد.

تجهیزات عکاسی در ، رخ نت استودیو

دوربین عکاسی تبلیغاتی و تجاری

انتخاب دوربین متناسب با نیاز و بودجه ی پروژه ی شما انجام می شود.میزان ایزو ، سرعت شاتر و فوکوس از پارامتر های انتخاب دوربین مورد نیاز در پروژه شما توسط تیم عکاسی در رخ نت بررسی و دوربین متناسب با نیاز شما انتخاب می شود.

لنز مناسب برای عکاسی تبلیغاتی و تجاری

لنز برا اساس نیاز فاصله ی کانونی و میزان نورسنجی مورد نیاز در پروژه انتخاب می شود.از میان انواع لنز های واید ، زوم ، تله فوتو و ماکرو بر حسب نیاز پروژه لنز مورد نظر توسط تیم عکاسی در رخ نت انتخاب و پروژه آغاز می شود.

آتلیه و تجهیزات نور عکاسی

تجهیزات نور شامل اتاق نور ، فلاشر ، رفلکتور ، فون عکاسی ، سافت باکس ، رینگ لایت و … بسته به نوع پروژه برای عکاسی و خروجی با کیفیت نیازمند است.این تجهیزات توسط تیم عکاسی رخ نت انتخاب و پروژه ی عکاسی آغاز می شود.

ادیت عکس تبلیغاتی اصفهان

کامپیوتر و طراح مسلط به ادیت در نرم افزار های مربوطه مانند فتوشاپ ، ایلستریتور و … مهم ترین جزو یک عکاسی برای یک خلق یک عکس با کیفیت و بدون رقیب به حساب می آید. در رخ نت تیم طراحان با کیفیتی شگفت انگیز در کنار شماست.

مشاهده نمونه کار ها