طراحی سایت چند زبانه چیست و چه کاربردی دارد؟

طراحی سایت چند زبانه در اصفهان را با قیمت رقابتی به رخ نت بسپارید.سایت های دو زبانه و چند زبانه برای نمایش محصولات و یا خدمات شرکت های بازرگانی ، خدماتی و تولیدی که قصد صادرات و یا واردات را دارند استفاده می شود. امروزه با گسترش تولید و صادرات به کشور های همسایه از جمله عراق ، آذربایجان ، ارمنستان ، ترکیه و روسیه درخواست برای طراحی سایت های چند زبانه گشترش یافته است.

با داشتن سایت چند زبانه به سادگی میتوانید اطلاعات تماس ، آدرس و محصولات خود را به صورت تمام وقت در اختیار کشور های همسایه و یا کشور های هدف خود نمایش دهید.

نحوه انجام کار و تحویل پروژه به چه صورت است؟

1- مشاوره و خرید دامنه و هاست مورد نیاز 

تکمیل پروژه 10%

2- ایجاد هویت برند بر اساس استاندارد های برند شما در سایت

تکمیل پروژه 30%

3- طراحی سایت به زبان فارسی به صورت کامل(شامل ایجاد برگه های تماس با ما ، درباره ما ، صفحه اصلی ، بارگذاری محصولات و نمونه کار ها و … )

تکمیل پروژه 70%

4- ترجمه به زبان های مورد نیاز شما انجام می شود

تکمیل پروژه 90%

5- سئو ( برای دریافت قیمت سئو سایت در اصفهان و دریافت مشاوره رایگان سئو روی لینک کلیک کنید. )

تکمیل پروژه 100%

به دلیل نقص ترجمه با استفاده از اپلیکیشن و ترک مخاطب از سایت و مسائل حساس سئو در زبان های دیگر
ترجمه مطالب به دست مترجم حرفه ای انجام میشود

طراحی سایت چند زبانه در اصفهان را به رخ نت بسپارید.

سوالات متداول

بله . ولی حداقل سایت باید به دو زبان در ابتدا طراحی و ترجمه شود. به عنوان مثال در زبان های عربی و فارسی سایت طراحی شود. پس از این مرحله میتوان سایت را به تعداد زبان های نامحدود ترجمه کرد.نمونه کار های رخ نت در زمینه طراحی سایت چند زبانه در اصفهان را در انتهای این مشاهده کنید.

به دلیل تعداد زیاد تولید محتوا در زبان های دیگر مخصوصا انگلیسی دریافت ورودی در کلمات مرتبط نیازمند تولید محتوای مستمر و استراتژی هدفمند است. دریافت ورودی پس از رعایت نکات سئو ی داخلی در سایت و در صورت استمرار تولید محتوا امکان پذیر است.البته میتوان از سیستم تبلیغات کلیکی گوگل برای دریافت ورودی در کلمات مورد نظر شما اقدام نمود.

وردپرس به دلیل در دسترس بودن و به روز رسانی های مستمر و متداوم و وجود افزونه ها و قالب های فراوان برای این سی ام اس و بررسی های انجام شده از نظر سئو وردپرس به شما پیشنهاد داده می شود.سایت با وردپرس و افزونه WPML طراحی می شود.

خیر . متاسفانه به دلیل تحریم ها و نداشتن حساب های ارزی امکان چنین موردی وجود ندارد.

یکی از مشکلات سایت های چند زبانه چپ چین و راست بودن زبان هاست. در اصطلاح به عناصر راست چین RTL و به چپ چین LTR گفته می شود.در رخ نت نسخه انگلیسی طراحی شده چپ چین و نسخه های فارسی و عربی به صورت راست چین اجرا می شود.

یکی از مهم ترین دلایل انتخاب رخ نت از سی ام اس وردپرس و افزونه چند زبانه WPML همین موضوع hreflang در سئو ی سایت شماست.در حقیقت این تگ به گوگل می گوید که زبان صفحه چیست و در نتیجه، موتورهای جستجو می توانند نتایج را بر اساس زبان و کشور به مخاطبین نشان دهند.بر اساس ادعای گوگل در دسامبر ۲۰۱۱ ، تگ Hreflang به شما این امکان را می دهد که به موتورهای جستجو نشان دهید چه ارتباطی بین صفحات شما با زبان مورد جستجو برقرار است. این مورد در سئوی محلی (Local SEO) شما کارآمد خواهد بود. تگ Hreflang سیگنالی را برای موتورهای جستجو ارسال می کند که به آن ها می گوید کاربران در حال جست و جو به زبان X هستند و موتورهای جست و جو نتایج مرتبط با زبان X را به آن ها نشان خواهند داد.

کنونیکال ابزاری است که با استفاده از آن، URL اصلی مطلب را برای موتورهای جستجو مشخص می کند و از تولید محتواهای تکراری جلوگیری می کند. Hreflang ابزار دیگری است که صفحات (معمولا مشابه) را بر اساس زبان یا منطقه جغرافیایی در نتایج جستجو قرار  می دهد.

جدول خدمات و تعرفه طراحی سایت

خدمات
هاست شخصی
هاست اشتراکی
دامنه ir(هدیه)
دامنه com 
 انتخاب قالب
مدیریت منو
طراحی لوگو در اصفهان
 طراحی صفحه درباره ما
 طراحی صفحه تماس با ما
طراحی دسته بندی فروشگاهی
وارد کردن محصولات
طراحی بنر گرافیکی برای محصولات
عکاسی تبلیغاتی محصولات
گرفتن درگاه بانکی
طراحی صفحه عضویت در سایت
 سئو (SEO) داخلی 
 سئو (SEO) خارجی 
 طراحی بخش وبلاگ
طراحی گرافیکی قسمت های مختلف
مدیریت ایمیل و خبر نامه
طراحی UI و UX
طراحی فرم های مختلف
ویرایشگر زنده برگه ها
طراحی صفحه سوالات متداول
امکان نظر دهی در مورد محصولات
طراحی بنر و slider show
طراحی اسلایدر
دریافت ای نماد
پین آدرس سایت در گوگل
 چند زبانه کردن
پشیبانی 1ساله
عکاسی صنعتی اصفهان
طراحی سایت در اصفهان
سئو در اصفهان
مشاهده نمونه کار ها