سئو چیست و از کجا شروع کنم؟

سئو سایت در اصفهان را به رخ نت بسپارید.بهینه سازی مطالب برای موتور های جست و جو را سئو می گویند.میدونی نقطه ی شروع این بهینه سازی کجاست؟ پس با رخ نت همراه شو… سئو به صورت کلی از دو قسمت سئو ی داخلی و سئوی خارجی تشکیل میشود. برای شروع به کار سئو در سایت در ابتدا باید بهینه سازی داخلی سایت انجام شود. این بهینه سازی شامل مجموعه  اقدامات زیادی است که به اختصار براتون شرح می دهم.دسته بندی صحیح ، لینک گذاری صحیح ، کوتاه و خوانا ، بهینه سازی تصاویر ، بهینه سازی کد ها و سرعت لود سایت ، تگ های هدینگ ، متا دیسکریپشن و دیسکریپشن ، برای کلیه مطالب ، تگ آلت تصاویر ، اسکیما ،برید کرامبز و در نهایت ایجاد سایت مپ و معرفی به پنل سرچ کنسول گوگل.

بیشتر بدانم:SEO چیست؟

مشاهده نمونه کارها
قیمت سئو سایت
سئو سایت اصفهان

سئو داخلی چیست؟

سئو ی داخلی سایت شامل بهینه سازی لینک گذاری ، دسته بندی و برچسب های بهینه ، تگ آلت تصاویر ، تگ های هدینگ ، لینک بیلدینگ داخلی ، محتوا با کلمه کلیدی هدفمند ، متا تگ و متا دیسکریپشن و … که در جلسه حضوری توضیح داده می شود.

سئو خارجی چیست؟

فعالیت هایی که در بیرون از سایت انجام می شود شامل حضور در شبکه های اجتماعی همراه با استراتژی ، ریپورتاژ ، بک لینک متنی ، ریتارگتینگ هدفمند ، تبلیغات بنری و متنی ، تولید محتوای باکیفیت ، ایمیل مارکتینگ و …

سایت مپ چیست؟

سایت مپ سرنوشت ساز است. بعد از ورود خزنده های گوگل به سایت ، چگونه مطالب را ایندکس کنند؟سایت مپ فایلی است که لیستی از مهم ترین محتوای موجود در سایت را در بر دارد تا خزنده‌های گوگل بتوانند به راحتی این محتواها را ببینند و ایندکس کنند.

سرچ کنسول چیست؟

این سرویس ابزاری برای مشاهده و بهبود عملکرد سایت است. در سرچ کنسول میتوان کلمات کلیدی لیست شده و موقعیت کلمات ، میزان ورودی سایت از کلمات مختلف ، ارور های سایت را مشاهده نمود و بهینه سازی های مورد نظر را در سایت انجام داد.

سئو نیازمند تخصص و تجربه است.

کارشناس سئو باید به روز و آشنا به الگوریتم های گوگل باشد.

مرحله اول

ایجاد کلمات کلیدی پول ساز :

در مرحله اول لیست کلمات کلیدی مورد  نظر از کارفرما دریافت می شود.(کلماتی انتخاب شود که مشتری هدف در گوگل کلمات مورد نظر را سرچ کند).پس از آن کارشناسان سئو در رخ نت برای یافتن کلمات کلیدی هدفمند و پولساز شروع به بررسی رقبا و تعداد مطالب انتشار یافته در کلمات کلیدی مورد نظر می کنند.لیست و میزان سختی کلمات بررسی شده و از کلماتی که به ورودی ختم می شود استفاده می شود. پس از آن کلمات کلیدی هدفمند با بررسی و تایید کارفرما ایجاد می شود.

بررسی سئو داخلی وبسایت :

در مرحله دوم سئوی داخلی سایت بررسی می شود. سئو ی داخلی شامل لینک گذاری صحیح ، کوتاه و خوانا ، لینک سازی داخلی و لینک دهی صحیح برگه ها به یکدیگر ، بررسی تگ های هدینگ ، نوشتن دیسکریپشن و متا دیسکریپشن برای کلیه برگه ها و دسته بندی ها ،و در نهایت برگه ها بر اساس استراتژی کلمات کلیدی و کسب ورودی مناسب بررسی و بهینه سازی می شود. البته لازم به ذکر است کلیه کلمات با استفاده از ابزار های گوگل بررسی شده و کلمات صحیح و با ورودی مناسب تر انتخاب می شود.پس از آن سایت مپ ایجاد و به گوگل سرچ کنسول معرفی می شود.

مرحله دوم
مرحله دوم

بررسی سئو داخلی وبسایت :

در مرحله دوم سئوی داخلی سایت بررسی می شود. سئو ی داخلی شامل لینک گذاری صحیح ، کوتاه و خوانا ، لینک سازی داخلی و لینک دهی صحیح برگه ها به یکدیگر ، بررسی تگ های هدینگ ، نوشتن دیسکریپشن و متا دیسکریپشن برای کلیه برگه ها و دسته بندی ها ،و در نهایت برگه ها بر اساس استراتژی کلمات کلیدی و کسب ورودی مناسب بررسی و بهینه سازی می شود. البته لازم به ذکر است کلیه کلمات با استفاده از ابزار های گوگل بررسی شده و کلمات صحیح و با ورودی مناسب تر انتخاب می شود.پس از آن سایت مپ ایجاد و به گوگل سرچ کنسول معرفی می شود.

مرحله سوم

بهینه سازی سئو تکنیکال :

سئو ی تکنیکال شامل سرعت لود سایت ، سایت مپ بهینه ، استفاده از ساختار داده ها ، کنونیکال ، بررسی ریسپانسیو بودن تمامی صفحات در سرچ کنسول ، بهینه سازی صفحه های 404 ، استفاده از bread crumbs ، بهینه سازی فایل Robots.txt می باشد.به صورت کلی می توان گفت سئو تکنیکال یک بخش بسیار مهم از مراحل سئو است که بیشتر به استاندارد بودن قالب و میزان راحتی صفحات برای ایندکس شدن صفحات برای موتور جست و جوی گوگل است.

و حتما باید…

تولید محتوا انجام داد و صبور بود…

0
افراد تیم
0
پروژه های انجام شده
0
کلمات کلیدی
0
مطالب ایندکس شده

سئو سایت را به کدام تیم در اصفهان بدهم؟

تعدادی از پارامتر های سئو ی داخلی را در بالا براتون توضیح دادم. ولی در انتخاب تیمی که میخواهید پروژه ی سئو سایت خود را در اصفهان برون سپاری کنید لطفا کمی بیشتر دقت کنید.از اسکیما ، بریدکرامبز و ریچ  اسنیپت غافل نشید.میدونم که یکم اسم ها ممکنه شما را گیج کرده باشه ، پس با رخ نت همراه شو. اسامی بالا تعدادی از پارامتر های سئو ی داخلی است.نشانه گذاری اسکیما به گوگل کمک میکند تا اطلاعات بیشتری راجع به محتوای صفحه به دست آورد.به عنوان مثال با اسکیما میتوان محتوای یک سایت فروشگاهی را به طور کامل نشانه گذاری کرد.در نتایج سرچ گوگل به آنها ستاره داد و یا سوالات متداول را در نتایج نمایش داد.تا حالا توی سرچ در گوگل دیدی یکی از نتایج ستاره داشته باشه؟ پس از اسکیما غافل نشو چون توی نرخ تبدیل کلیک (CTR) خیلی تاثیر داره.تخصص رخ نت در سئو ی سایت های وردپرسی و با استفاده  افزونه محبوب یوست است.

تعیین سطح سختی کلمات کلیدی 94%
تگ های هدینگ 91%
تگ آلت تصاویر 96%
متا تگ و متا دیسکریپشن 98%
سایت مپ 95%
اسکیما 93%

روند انجام پروژه سئو در اصفهان چگونه است؟

پروژه های سئو برای سایت های وردپرسی انجام می شود.برای انجام پروژه های سئو در رخ نت ابتدا مشتری یک لیست از تعداد کلمات کلیدی مورد نظر تهیه می کند. پس از تهیه لیست کلمه کلیدی و ارایه به رخ نت ، کارشناسان سئو در رخ نت میزان سختی کلمات و کسب ورودی را بررسی می کنند و نتایج را طی گزارش به کارفرما ارایه می دهند. پس از آن براورد هزینه انجام می شود. الیته بر حسب تجربه پیشنهاد میشود برای کسب نتایج بهتر قبل از انجام این کار بهینه سازی سئوی داخلی سایت به صورت کامل انجام شود. برای اطلاع بیشتر جلسات به صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود.

نتایج سئو کی حاصل میشه؟

نباید فراموش کرد که در بحث سئو به دلیل الگوریتم های پیشرفته و مختلف گوگل ارایه نتایج زمان بر و نیازمند تولید محتوا به صورت مستمر و بر اساس استراتژی صحیح است.کلیه افرادی که در گوگل سرچ میکنند مشتریان گوگل میباشند و گوگل تمامی تلاش خود را برای ارایه بهترین نتایج به مشتریان خود در نتایج سرچ انجام میدهد. البته کسب ورودی به کلمه کلیدی مورد نظر شما بستگی دارد.در بعضی از کلمات کلیدی تولید محتوا بسیار زیاد و فراگیر است ولی در صورت انجام کلیه اقدامات موثر بر سئو ی داخلی و خارجی سایت کسب ورودی با اندکی صبر انجام می شود.

تعرفه قیمت سئو در اصفهان

بررسی اولیه سایت

35میلیونتومان
 • لیست رقبا
 • سئو داخلی
 • سئو تکنیکال
 • رقابت محتوا

لیست کلمات کلیدی

38میلیونتومان
 • کلمات تجاری
 • کلمات آگاهی دهنده
 • کلمات پولساز
 • توسعه کلمات سایت

ایجاد ترافیک در سایت

45میلیونماهیانه
 • بهینه سازی داخلی
 • افزایش سرعت لود سایت
 • لینک سازی داخلی
 • توسعه کلمات سایت

توجه : به دلیل گستردگی و میزان رقابت در کلمات کلیدی مختلف قیمت در پروژه های سئو بسیار متفاوت است.برای اطلاع دقیق از قیمت ها با کارشناسان رخ نت در ارتباط باشید.

مشاهده نمونه کار ها