چجوری حجم ویدیو ها را کم کنم که توی بارگذاری سایت راحت تر باشم؟

کاهش حجم ویدیو روش ها و ابزار های مختلفی داره و ما در تیم رخ نت تقریبا تمامی آنها را تست کردیم و در این مقاله برای کاهش حجم ویدیو میخواهیم یک تجربه و ترفند برای کم کردن حجم ویدیو برای بارگذاری در سایت را باهاتون به اشتراک بگذاریم.

این روش به صورت تجربی و بعد از آزمون و خطای بسیار زیاد انتخاب شده.روش های دیگر کاهش حجم ویدیو توسط نرم افزار های پریمیر ، افتر افکت و پلاگین های مختلف نرم افزار ها تست شده و این روش بیشترین فشرده سازی را انجام میدهد در حالی که بالاترین کیفیت را برای ویدیو حفظ می کند.

کاهش حجم ویدیو توسط یوتیوب

شاید یک کمی براتون تعجب آور باشه که کاهش حجم توسط یوتیوب مگه ممکنه؟ پس با رخ نت همراه باش…

برای کاهش حجم ویدیو توسط یوتیوب باید مراحل زیر را طی کنید.

  1. ساخت کانال و آپلود ویدیو در یوتیوب
  2. دانلود ویدیو ی آپلود شده از یوتیوب توسط بات تلگرام دانلود یوتیوب

توجه : این روش توسط رخ نت صد درصد تست شده است و بعد از انجام مراحل بالا ویدیو ی شما بستگی به کیفیت دانلود شده تا 70 درصد کاهش حجم دارد.

این مقاله به شما پیشنهاد می شود : طراحی سایت وردپرس در اصفهان

مرحله اول ساخت کانال یوتیوب و آپلود ویدیوی مورد نظر در یوتیوب

با داشتن ایمیل گوگل شما به سادگی می توانید داخل سایت یوتیوب ثبت نام کنید. مراحل را پیش ببرید و پس از ثبت نام مطابق تصویر زیر روی گزینه ی Create a channel کلیک کنید و کانال خود را در یوتیوب بسازید. پس از آن ویدیو ی مورد نظر خود را در کانال آپلود می کنید.

کاهش حجم ویدیو
آموزش کاهش حجم ویدیو

مرحله دوم دانلود ویدیو ی آپلود شده از یوتیوب توسط بات تلگرام

داخل بات تلگرامی یوتیوب بات عضو شوید و لینک ویدیو ی بارگذاری شده در کانال یوتیوب خود را کپی و داخل بات پیست کنید. و در نهایت ویدیو را دانلود کنید و از کاهش حجم ویدیو لذت ببرید.

در این مقاله با موضوع افزایش امنیت در وردپرس و راهکار های افزایش امنیتی در سایت های وردپرسی با هم آشنا شدیم.برای مشاهده قیمت های طراحی وبسایت در اصفهان روی لینک کلیک کنید.در صورتی که این مقاله واستون کاربردی لطفا نظرتون را در پایین این پست با رخ نت به اشتراک بگذارید کارشناسان در رخ نت به صورت روزانه پاسخ گوی نظرات و سوالات شما هستند.