ویدیو کلیپ با رخ نت

تولید محتوای ویدیویی بر اساس نیاز شما انجام می شود.پیج های اینستاگرام ، سایت های آموزشی ، فروشگاه ها و برند ها برای معرفی خود نیاز به تولید محتوای ویدیویی برای جذب مخاطب و  فروش محصولات و خدمات خود دارند.این شیوه از تولید محتوا نیازمند تجهیزاتی مانند دوربین ، پرده سبز ، نور و تجهیزات آتلیه ای ، میکروفون و ادیتور آشنا به نرم افزار های ادیت ویدیو می باشد.با رخ نت تولید محتوای مورد نظر خود را با بهترین کیفیت انجام دهید.به زودی با پرده سبز و تکنیک کروماکی در رخ نت ، همراه شماییم.

دریافت مشاوره رایگان
تولید محتوا ویدیویی در اصفهان

مجری و مدل کلیپ

هر ویدیو کلیپ نیازمند یک چهره با صدای خوب و ماندگار است.رخ نت مجری کلیپ های تبلیغاتی شما ، با کیفیت صدا و تصویر ماندگار است.

دمو و بررسی محصول

مدیران کسب و کار مختلف برای معرفی محصولات و خدمات خود تولید محتوای ویدیویی به صورت آنباکسینگ و ویدیوی دمو برای محصولات خود سفارش می دهند.

معرفی برند و فروشگاه شما

مشاغل فیزیکی و آنلاین برای معرفی برند و فروشگاه خود نیازمند کلیپ های تبلیغاتی با صداگذاری و تدوین با کیفیت هستند. رخ نت در کنار شماست.

ویدیو مسابقات اینستاگرام

رخ نت برای پروژه های فیلم برداری ،ادیت و طراحی کمپین تبلیغاتی و مسابقات اینستاگرامی با کیفیت صدا و تصویر بیظیر در کنار شماست.

تولید محتوای ویدیو آموزشی

با گشترش و فراگیری اینترنت و شیوع ویروس کرونا اساتید و مربیان در حوزه های مختلف آموزشی شروع به تولید محتوای ویدیویی و راه اندازی سایت و پیج اینستاگرام نمودند.وقتی صحبت از ویدیو می شود ، کیفیت ویدیو تولیدی ، شما را از سایر رقبا متمایز می کند. یک ویدئو آموزشی که قرار است در بستر وب قرار بگیرد باید از لحاظ زمانبندی، حجم فایل، وضوح صدا و تصویر و دسته بندی مطالب در استاندارد بالایی قرار داشته باشد.با تولید محتوای ویدیویی و راه اندازی سایت های آموزشی می توانید تجربه ها و آموزش خود را به راحتی به فروش برسانید.رخ نت از ضبط تا ادیت محتوای ویدیویی و راه اندازی سایت آموزشی در کنار شماست.

تولید محتوای ویدیویی در اصفهان

رخ نت دوست مجازی شما!

محتوای ویدیویی وبینار و مصاحبه

وبینار به سمینار هایی گفته می شود که به صورت آنلاین برای اطلاعات و یا یک معرفی رسمی انجام می شود.وبینار ایده ای جذاب برای ارتباط با مشتریان و کاربرانی است که با شما فاصله ی مکانی دارند.پس از ضبط و ادیت وبینار ها ، شرکت ها معمولا آنها را در شبکه های اجتماعی و سایت اشتراک گذاری می کنند.یکی دیگر از روش های ویدیو مارکتینگ تولید محتوای ویدیو مصاحبه است.هر کسب و کاری با تعیین استراتژی های محتوایی می‌تواند مصاحبه با افراد داخل شرکت و همچنین با بزرگان همراستای کسب و کارتان مصاحبه های گوناگونی را تهیه کنید و به عنوان ویدیو در اختیار مخاطبان قرار دهید.

0
فیلم بردار
0
ادیتور
0
پروژه های انجام شده
0
مدت زمان
مشاهده نمونه کار ها