ویدیو کلیپ با رخ نت

تولید محتوای ویدیویی بر اساس نیاز شما انجام می شود.پیج های اینستاگرام ، سایت های آموزشی ، فروشگاه ها و برند ها برای معرفی خود نیاز به تولید محتوای ویدیویی برای جذب مخاطب و  فروش محصولات و خدمات خود دارند.این شیوه از تولید محتوا نیازمند تجهیزاتی مانند دوربین ، پرده سبز ، نور و تجهیزات آتلیه ای ، میکروفون و ادیتور آشنا به نرم افزار های ادیت ویدیو می باشد.با رخ نت تولید محتوای مورد نظر خود را با بهترین کیفیت انجام دهید.

دریافت مشاوره رایگان
تولید محتوا ویدیویی در اصفهان

استودیو کروماکی رخ نت

روند فیلم برداری با پرده سبز

کروماکی یا دقیقتر (chroma key) تکنیکی در عکاسی و فیلم برداری است که به وسیله این تکنیک و نرم افزار های ادیت مانند پریمیر و افتر فکت میتوان یک رنگ را از تصویر حذف نمود و تصویر و رنگ دلخواه را جایگزین آن کرد.برای این منظور جهت حذف رنگی خاص و یا حذف و تغییر پشت صحنه ویدئو هنگام تصویربرداری از رنگی برای پشت صحنه استفاده میشود که کمترین میزان استفاده شده دراجزای آن تصویر را دارد.به همین منظور به طور متداول از پرده هایی به رنگ سبز غلیظ و یا آبی استفاده میشود.
جهت مشاهده نحوه فیلم برداری با تکنیک کروماکی ویدئو را پلی کنید.

ویدیو مسابقات اینستاگرام

رخ نت برای پروژه های فیلم برداری ،ادیت و طراحی کمپین تبلیغاتی و مسابقات اینستاگرامی با کیفیت صدا و تصویر بیظیر در کنار شماست.

معرفی برند و فروشگاه شما

مشاغل فیزیکی و آنلاین برای معرفی برند و فروشگاه خود نیازمند کلیپ های تبلیغاتی با صداگذاری و تدوین با کیفیت هستند. رخ نت در کنار شماست.

مجری و مدل کلیپ

هر ویدیو کلیپ نیازمند یک چهره با صدای خوب و ماندگار است.رخ نت مجری کلیپ های تبلیغاتی شما ، با کیفیت صدا و تصویر ماندگار است.

دمو و بررسی محصول

مدیران کسب و کار مختلف برای معرفی محصولات و خدمات خود تولید محتوای ویدیویی به صورت آنباکسینگ و ویدیوی دمو برای محصولات خود سفارش می دهند.

تولید محتوای ویدیو آموزشی

با گشترش و فراگیری اینترنت و شیوع ویروس کرونا اساتید و مربیان در حوزه های مختلف آموزشی شروع به تولید محتوای ویدیویی و راه اندازی سایت و پیج اینستاگرام نمودند.وقتی صحبت از ویدیو می شود ، کیفیت ویدیو تولیدی ، شما را از سایر رقبا متمایز می کند. یک ویدئو آموزشی که قرار است در بستر وب قرار بگیرد باید از لحاظ زمانبندی، حجم فایل، وضوح صدا و تصویر و دسته بندی مطالب در استاندارد بالایی قرار داشته باشد.با تولید محتوای ویدیویی و راه اندازی سایت های آموزشی می توانید تجربه ها و آموزش خود را به راحتی به فروش برسانید.رخ نت از ضبط تا ادیت محتوای ویدیویی و راه اندازی سایت آموزشی در کنار شماست.

تولید محتوای ویدیویی در اصفهان

رخ نت دوست مجازی شما!

محتوای ویدیویی وبینار و مصاحبه

وبینار به سمینار هایی گفته می شود که به صورت آنلاین برای اطلاعات و یا یک معرفی رسمی انجام می شود.وبینار ایده ای جذاب برای ارتباط با مشتریان و کاربرانی است که با شما فاصله ی مکانی دارند.پس از ضبط و ادیت وبینار ها ، شرکت ها معمولا آنها را در شبکه های اجتماعی و سایت اشتراک گذاری می کنند.یکی دیگر از روش های ویدیو مارکتینگ تولید محتوای ویدیو مصاحبه است.هر کسب و کاری با تعیین استراتژی های محتوایی می‌تواند مصاحبه با افراد داخل شرکت و همچنین با بزرگان همراستای کسب و کارتان مصاحبه های گوناگونی را تهیه کنید و به عنوان ویدیو در اختیار مخاطبان قرار دهید.

0
فیلم بردار
0
ادیتور
0
پروژه های انجام شده
0
مدت زمان
مشاهده نمونه کار ها